fbpx Naše služby | UK Kuriér - Profesionálne sťahovanie, prenájom dodávky a preprava zvierat z a do Anglicka

Naše služby

Pravidelná preprava z UK do Čiech a na Slovensko

 

Preprava balíkov a tovaru z UK na Slovensko, do Čiech a zo Slovenska a Čiech do UK. Vyzdvihneme Vaše zásielky kdekoľvek v UK, na Slovensku alebo v Čechách. Dovoz priamu ku dverám. Preprava každý týždeň jedným smerom. od roku 2007 prepravujeme úspešne Vaše balíčky z a do Írska - UK. Dôverujte kvalite a skúsenostiam!

 

Prepravujeme:

- balíky

- nábytok

- tovar

- zvieratá

- motorky a bicykle

- sťahovanie a preprava väčších zásielok

Ako prebieha objednávka
Po vyplnení a odoslaní objednávkového formulára dostanete od nás e-mail (na e-mail adresu odosielateľa) o prijatí objednávky. Zber zásielok začne 1 deň pred termínom, ktorý ste si vybrali vo svojej objednávke a môže trvať aj niekoľko dní (zväčša 2-3 dni od samotného začiatku zberu). Preprava trvá obvykle 7 dní, v závislosti od miesta doručenia balíku a našej aktuálnej prepravnej trasy. Deň pred vyzdvihnutím, alebo doručením zásielky vás bude telefonicky kontaktovať náš kuriér a dohodnete sním vyzdvihnutie, alebo odovzdanie vašej zásielky.
 

Podmienky prepravy

Balíky, tovar a nábytok musí pri preprave zodpovedať zákonom a pravidlám prepravy a dovozu krajín Európskej únie.
Prepravné podmienky nájdete tu.

 

Preprava domácich zvierat

Preprava vašich domácich miláčikov. Pohodlne a spoľahlivo. Dovezieme Vám vášho psíka alebo mačku do UK alebo z UK na Slovensko alebo do Čiech. UK ako jediný prepravca zabezpečuje prevoz zvierat medzi UK, Českom a Slovenskom. Dovoz je podmienení podmienkamy prepravy a dovozných dokladov. Poskytuje prepravu domácich zvierat už od roku 2007. Naše dlhodobé skúsenosti a spokojnosť našich zákazníkov je zárukou dobrého servisu ktorý poskytujeme pri preprave zvierat. 

Preprava domácich zvierat je najkomplikovanejšia preprava a to z viacerých dôvodov:

- v každej krajine sú iné právne predpisy a v každej krajine je nutné zaobstarať rôzne povolenia k preprave zvierat

- informovaním prepravcu o potrebách Vášho domáceho miláčika mu zabezpečíte vyhovujúcu stravu a podmienky počas prepravy ( prosíme nezabudnite uviesť tieto informácie pri vypĺnaní objednávkového formulára)

Základné podmienky prepravy zvierat chovaných zo záľuby nájdete tu.