fbpx Objednať sťahovanie alebo prenájom celého vozidla | UK Kuriér - Profesionálne sťahovanie, prenájom dodávky a preprava zvierat z a do Anglicka

Objednať sťahovanie alebo prenájom celého vozidla

Pro přepravu mezi Ceskem (CZ) a Anglii (UK) klikněte sem. Přesměruje vás to na (www.uk-kuryr.cz).
Objednávky prijímame len na prenájom celého vozidla alebo sťahovania (od 100kg a viac).

 

Odosielateľ
Vyberte prosím termín prepravy
Vyberte prosím termín prepravy
Vaše meno a priezvisko
Mesto odosielateľa
Ulica a popisné číslo odosielateľa
Poštové smerovacie číslo odosielateľa - Nepovinný údaj
E-mail adresa odosielateľa. Na túto adresu budeme posielať aktuálne informácie ohľadom objednávky (napr.: evidovanie, prijatie, resp. zrušenie a vyzdvihnutie objednávky).
Telefónne alebo mobilné číslo odosielateľa. Prosíme zadavájte len jedno tel. číslo a zadajte ho v medzinárodnom tvare, s predvoľbou (napr. +421,+420,+353,+44...) V prípade, že chcete zadať druhé (dodatočné) číslo, tak ho napíšte do poznámok.
Prijímateľ
Meno a priezvisko príjemcu
Mesto príjemcu
E-mail adresa príjemcu. Na túto adresu budeme posielať ďalšie informácie ohľadom objednávky (napr.: balík je na ceste, balík bude doručovaní...). V prípade, že príjemca nemá e-mail adresu, zadajte prosím ešte raz opakovane e-mail adresu odosielateľa.
Ulica a popisné číslo príjemcu
Poštové smerovacie číslo príjemcu - Nepovinný údaj
Telefónne alebo mobilné číslo príjemcu. Prosíme zadavájte len jedno tel. číslo a zadajte ho v medzinárodnom tvare, s predvoľbou (napr. +421,+420,+353,+44...) V prípade, že chcete zadať druhé (dodatočné) číslo, tak ho napíšte do poznámok.
Zásielka
Objednávky prijímame len na prenájom celého vozidla alebo sťahovania(od 500kg a viac). Balíky, malé zásielky, bicykle a podobne neprepravujeme!
Prosím poskytnite čo najpresnejšie informácie
Váha zásielky v kilogramoch
Počet kusov prepravovaného tovaru
Cena poistky je 5% z poistnej sumy
V zmysle európskeho nariadenia o GDPR prevádzkovateľ spracováva identifikačné údaje, kontaktné údaje, údaje o objednávkach a údaje o správaní na webe. V zmysle vyššie uvedeného nariadenia je možné požiadať o kompletné vymazanie osobných údajov. Vaše osobné údaje však nebudú použité na marketingové účely bez Vášho výslovného súhlasu.