Objednať prepravu

Pro přepravu mezi Českem (CZ) a Anglií (UK) klikněte sem. Přesměruje vás to na (www.uk-kuryr.cz).

Ako prebieha objednávka:
Po vyplnení a odoslaní objednávkového formulára dostanete od nás e-mail (na e-mail adresu odosielateľa) o prijatí objednávky. Zber zásielok začne 1 deň pred termínom, ktorý ste si vybrali vo svojej objednávke a môže trvať aj niekoľko dní (zväčša 2-3 dni od samotného začiatku zberu). Preprava trvá obvykle 6-15 dní, v závislosti od miesta doručenia balíku a našej aktuálnej prepravnej trasy. Deň pred vyzdvihnutím, alebo doručením zásielky vás bude telefonicky kontaktovať náš kuriér a dohodnete sním vyzdvihnutie, alebo odovzdanie vašej zásielky.
 

Ďakujeme, že ste si pozreli našu prepravnú mapu po UK. Kliknutím sem ju zobrazíte. Objednávky mimo vyznačenej trasy s veľkou pravnepodobnosťou zrušíme. Ďakujeme za pochopenie :)
 

Odosielateľ
Vyberte prosím termín prepravy
Vyberte prosím termín prepravy
Vaše meno a priezvisko
Mesto odosielateľa
Ulica a popisné číslo odosielateľa
Poštové smerovacie číslo odosielateľa - Nepovinný údaj
E-mail adresa odosielateľa. Na túto adresu budeme posielať aktuálne informácie ohľadom objednávky (napr.: evidovanie, prijatie, resp. zrušenie a vyzdvihnutie objednávky).
Telefónne alebo mobilné číslo odosielateľa. Prosíme zadavájte len jedno tel. číslo a zadajte ho v medzinárodnom tvare, s predvoľbou (napr. +421,+420,+353,+44...) V prípade, že chcete zadať druhé (dodatočné) číslo, tak ho napíšte do poznámok.
Prijímateľ
Meno a priezvisko príjemcu
Mesto príjemcu
E-mail adresa príjemcu. Na túto adresu budeme posielať ďalšie informácie ohľadom objednávky (napr.: balík je na ceste, balík bude doručovaní...). V prípade, že príjemca nemá e-mail adresu, zadajte prosím ešte raz opakovane e-mail adresu odosielateľa.
Ulica a popisné číslo príjemcu
Poštové smerovacie číslo príjemcu - Nepovinný údaj
Telefónne alebo mobilné číslo príjemcu. Prosíme zadavájte len jedno tel. číslo a zadajte ho v medzinárodnom tvare, s predvoľbou (napr. +421,+420,+353,+44...) V prípade, že chcete zadať druhé (dodatočné) číslo, tak ho napíšte do poznámok.
Zásielka
Prosím poskytnite čo najpresnejšie informácie
Váha zásielky v kilogramoch
Počet kusov prepravovaného tovaru
Cena poistky je 5% z poistnej sumy
V zmysle európskeho nariadenia o GDPR prevádzkovateľ spracováva identifikačné údaje, kontaktné údaje, údaje o objednávkach a údaje o správaní na webe. V zmysle vyššie uvedeného nariadenia je možné požiadať o kompletné vymazanie osobných údajov. Vaše osobné údaje však nebudú použité na marketingové účely bez Vášho výslovného súhlasu.